Cuma, Temmuz 1, 2022

Yapay Zeka Severler 5 AI Topluluğu

Merhaba bugün yapay zeka severler 5 AI topluluğu inceleyeceğiz. Yapay zeka etkinlik düzenleyen ve yetenekleri araştıran kurum ve kuruluşlara ihtiyaç giderek artmaktadır. Bu topluluklar bizlere ilerleyen dönemde daha çok yardımcı olacağa benziyor.

Yapay zeka ekonomisi 2030 yılında trilyon seviyelerine çıkması bekleniyor. Hızla büyüyen bu teknolojinin gelişmesine birçok alan öncü olmuştur.

Veri Görevi

Veri Bilimi Topluluğu, veri profesyonelleri için en büyük topluluktur. Veri Bilimciler, Slack grubunu öğreticiler ve kaynaklar ticareti yapmak, bireyleri birlikte projelerde çekim yapmak, AI algoritmaları ve mühendisliği hakkında bilgi almak ve AI modellerini ve yeni yenilikleri incelemek için kullanırlar.

Veri Madenciliği / Makine Öğrenmesi / Yapay Zeka

Yapay zeka ile ilgili disiplinler son zamanlarda gözle görülür bir şekilde gelişti ve ilerleyen zamanlar daha çok yapay zeka sistemlerini göreceğiz. Bu grup AI’nin toplumundaki değerini kavrayabilme ve hedefimize uygun düzenlemeler yapabilir. Bu grup, bilgi ve bilgiyi hepimizin AI’nın toplumdaki etkilerini kavrayabilme hedefimizle paylaşır. 

Silverpond’un Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka

Yapay zeka ve makine öğrenimi uzmanları tarafından sohbet etmelerini, araştırma yapmalarını ve birbiriyle projeler paylaşmak için oluşturulan Slack grubudur.

Veri Bilimine Yeni Başlayanlar

Veri bilimindeki kariyerlerine ve ağa tekrar dönmek isteyen yazılımcılar ve öğrenciler için kurulmuştur. Grupta sohbet

, sorular, veri bilimi haber öykülerine ve meslek tavsiyesine dayanır.

Informed.ai

Get.Into.AI Platformu, Yapay Zeka topluluğunu eğitmek ve bilgilendirmek üzerine odaklanmıştır. Bu topluluğun görevleri akademi, sanayi, araştırma ve iş dünyası dahil olmak üzere yapay zeka alanında çalışma yapan kişilere bilgi paylaşmak için kurulmuştur.

Bu yazımızda yapay zeka severler 5 AI topluluğu inceledik. Bu topluluklar bilgi ve birikim paylaşımları için oldukça önemli yer almaktadır. Bir konu hakkında görüş almak için kurullar olur. Yapay zeka içinde bu kurullar topluluklardır.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,037BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles