Videolar

Youtube Kanalımıza Hoşgeldiniz

Dünyada En Çok Kullanılan Programlama Dilleri arasında ilk 2 de kendi yerini alan Python Programlama Dili Kullanmak ve Öğrenmek Oldukça Kolay Biz sizin için bunu daha da kolay hale getirmek için çalışıyoruz. Sitemizde bulunan kısa derslerimiz ve örneklendirmelerimizin yanı sıra, Yapay zeka ile ilgili dersler, yapay zeka teknolojisi hakkında güncel haberler ile bizi takipte kalın…

Python Dünyası Tanıtım Videosu

Python Programlama dili en çok kullanılan dil konumuna gelmiştir. Birçok kişi ve işletme tarafından Python programlama dili ile çalışmaktadır. Yapay zeka için python programlama dili için oldukça önemli bir konumda yerini almıştır. Python bununla kalmıyor alt kategorileri ile veri madenciliği, makine öğrenimi, derin öğrenme, veri tabanı, web site kodlama, big data, blockchain, oyun gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Python Kütüphaneleri

Python kütüphaneleri hayatınızı kolaylaştırmak için oluşturulmuş, üzerinde saatlerce zaman harcanmış ve kullanıma sunulmuştur. Aslında tüm kütüphanelerin amacı budur. Harika insanların emek harcayarak hiçbir karşılık beklemeden (Tabii ki ücretli kütüphaneler var) kullanıcıya sundukları bilgi birikimlerine kütüphane diyoruz. Kütüphane kullanmanın faydaları Yukarıdaki kütüphanelerin bazıları neredeyse tüm Python kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Peki bunun sebebi ne?