Cuma, Temmuz 1, 2022

Samsung Yapay Zeka Görünmez Klavye

SelfieType , parmakların nasıl hareket ettiğini izlemek için telefonun arka plan kamerasını ve tam olarak ne yazdıklarını veya hangi hareketlerin yürütüldüğünü belirlemek için yapay zekayı kullanır.

Samsung yapay zeka klavye, şu anda sadece doğrudan üreticinin sahip olduğu çılgın fikirlerin sahibi olan Samsung’un C-Lab programından gelen bir demo sürümüdür. Gelecekte Galaxy cep telefonlarında görebilecek miyiz? Kulağa çılgınca gelse de, Asya şirketi uzun zamandır jestlerle ilgili teknolojilere bahis yapıyor.

Selfie Type Yapay Zeka Görünmez Klavye
SelfieType Yapay Zeka Görünmez Klavye

Yapay Zeka Klavye

Bu ilginç bir fikir, çünkü akıllı telefonlara bir PC klavyesi yapabildiğiniz gibi yazmanıza izin veriyor, ancak bir aksesuara ihtiyaç duymadan veya yanınızda taşımak zorunda kalmadan.

Geçmişte fiziksel olmayan klavyeler veya görünmez klavyeler için başka tekliflerin zaten tanıtıldığı unutulmamalıdır. Aslında

buy kamagra

, piyasada çok fazla gelişmemiş olsalar da, lazer klavyenin bir icadı vardır.

Telefon parmaklarını izlemek için kamerasını kullanıyor ve yapay zeka bu hareketleri QWERTY klavyeye dayalı tuş vuruşlarına çevirmeye yardımcı oluyor.

“SelfieType” demo seviyesinden itibaren tanıtımındaki kadar kusursuz ilerlerse, teknoloji devinin projeyi ticari bir ürün olarak kullanıcıyla buluşturabileceği tahmin ediliyor.  

SelfieType Tanıtımı

SelfieType Tanıtımı

Samsung SelfieType, parmak hareketilerimiz izleyerek sanal bir klavye oluşturmak için telefon, dizüstü bilgisayar veya tablet kameranızı kullanarak yapılan yeni bir yazılımdır.

CES 2020 zirvesinde, tüketici teknolojileri işinde başarılı olanlar için dünyanın bir araya geldiği yerdir Yapay zeka teknoloji ile bütünleşik olarak tanıtılan klavyedir. Bu ürün tanıtımı 5-10 Ocak arasında bu zirvede tanıtılmıştır.Bu zirveyi takip etmek isterseniz yeni teknolojileri yakından görmek isterseniz CES 2021 Las Vegas‘da 6-9 Ocak 2021 tarihinde yapılacaktır.

SelfieType klavyenin aslında ne kadar başarılı olduğu bilinmiyor ancak bu teknoloji umu verici oluyor. Ticari bir ürün olarak piyasaya sürülürse, telefonunuzda veya tabletinizde yazmak istiyorsanız, fiziksel bir klavye ile dolaşmanız gerekmediği anlamına geliyor. Bu teknolojide insan hayatını kolaylaştıracak gözüküyor. Önemli bir noktasıda küçük dokunmatik ekran klavyesinin kullanımını zor bulan akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için yararlı olacaktır.
SelfieType’ın Samsung ürünleri haricinde kullanılıp kullanılamayacağı da bilinmezliğini sürdürüyor.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,037BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles