Cuma, Temmuz 1, 2022

Kişiselleştirilmiş Pazarlamada Yapay Zeka Etkisi

RTB House firması tarafından açıklanan dijital pazarlamada yapay zeka ne derece etkili olduğunu açıkladı. RTB House derin öğrenme algoritmaları ile birlikte kullanıcılara %50’e kadar verimli kişiselleştirilmiş pazarlama ile hedefleme yoluyla performans arttırır. Dünyanın birçok noktasında hizmet vermektedir. RTB House Türkiye olarak İstanbul’da merkezleri bulunmaktadır.

RTB House, Müşteri odaklı satış teknikleri ile büyük firmaların gelirlerini ve satış hacmini arttırıyor.

Neden RTB House

  • Deloitte Technology Fast 50 CE 2019, üst üste ikinci yıl sıralandı
  • Financial Times 1000’de teknoloji sektöründe 23. şirket
  • Derin Öğrenme Teknolojisi için 2018 Büyük İnovasyon ödülü
  • Yılın En Yenilikçi Şirketi, üst üste ikinci yıl Gümüş Stevie® Ödülü
  • 2018 Satış ve Pazarlama için AI’nın En İyi Uygulamasında AIconics Ödülü

RTB House Nasıl Çalışır

RTB House kişiselleştirilmiş pazarlamada yapay zeka etkisi üzerinde çalışmalar yapmıştır. Birçok alanda yaptığı çalışmalarla öncü konumundadır.

Her zaman üst düzeyde esneklik sağlamaktadır. Çözümleri ile birlikte şirketlere endüstri ve iş hedefine uygun şekilde müşterilerine özel kampanyalar üretmektedir. Kampanyanın özelleştirilmesinde ultra esneklik sağlamaktadır.

Seçkin reklamlar sayesinde özel olarak üretilen grafikler ile birlikte her müşterinize en iyi görünürlük sağlayan ve memnun eden marka kitaplarıyla tutarlı reklamlar oluşturabilirsiniz. Reklamlarınızı müşteri odaklı kişiselleştirip ultra hedefli reklam öğelerini gösterir.

Kurum içinde yaptığı yenilikleri ile inovasyon alanında AI Marketing laboratuvarı ve reklam öğeleri laboratuvarı adı altında iki bölüm geliştirdi. 2018 yılında ARGE ekibi tarafından geliştirilen iki bölüm müşterilerine %100 derin öğrenme algoritmaları ile başarı sağladı.

Mükemmel destek ile müşterilerimizin her biri için adanmış ve yerel müşteri hizmetleri ile 7/24 teknik destek alıyor. Performansın tutarlı olarak yayılmasını ve ulaşmak istenen hedefe ulaşmak için kampanyanız çevrimiçi profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

Dünyanın birçok şehrinde merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerin bazıları New York

buy cheap kamagra online

, Boston, Madrid, Londra, Dubai, İstanbul, Sidney, Tokyo, Paris, Milan, Köln vb. gibi büyük şehirlerde hizmetleri bu şehirlerde hizmetleri bulunmaktadır.

RTB House kişiselleştirilmiş pazarlamada yapay zeka etkisi ile dijital pazarlamada önemli adımlar atmıştır. 2020 yılında yapay zeka alanında büyük değişimler yapmıştır.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,037BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles