Cuma, Temmuz 1, 2022

Python Gelişimi

Python’un İşletmenizin Kodlama İhtiyaçlarını Kendi Elinize Almanıza Nasıl Yardımcı Olabileceğini Öğrenin

Python, teknik olmayan kurucuların öğrenmesi için tartışmasız en iyi dillerden biridir.

Açıklama: Amacımız, ilginç ve yararlı bulacağınızı düşündüğümüz ürün ve hizmetleri öne çıkarmaktır. Bunları satın alırsanız, Girişimci ticaret ortaklarımızdan satıştan elde edilen gelirden küçük bir pay alabilirsiniz.

Python, teknoloji sahibi olmayan kurucuların web uygulamalarını kodlamaları için en iyi programlama dili olarak adlandırıldı. Bunun birkaç nedeni var: Python; kullanıcı dostudur, sözdizimsel ve mantıksal açıdan nispeten basittir. Ayrıca son derece ölçeklenebilir ve çok çeşitli sonuçlara ulaşabilir. İster bir sonraki girişiminizi düşünüyor olun, ister kodlamayı öğrenmenin şu anki girişiminize yardımcı olabileceğini hissediyor olun, 2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketi size Python öğrenme fırsatı verecektir.

Bu 13 kursu, 41 saatlik pakette Mammoth Interactive (4.2 / 5 yıldız derecelendirmesi), ZENVA Academy (4.2 / 5 yıldız) ve Webucator (4.1 / 5 yıldız) gibi eğitmenlerin içeriği bulunmaktadır. Mutlak temellerden daha ileri düzey konulara kadar değişen içeriklerle hem yeni başlayanlar hem de orta düzey kodlayıcılar için tasarlanmıştır.

Somut bir Python projesinin nasıl kurulup yürütüleceğini anlayarak Python’un temellerini öğreneceksiniz. Değişkenleri ve operatörleri nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı, listelerle, tuple’larla, aralıklarla ve sözlüklerle verileri nasıl yöneteceğinizi, koşullu ve döngülerle program akışını nasıl kontrol edeceğinizi ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz. Temel bilgileri öğrendikten sonra, bazı daha spesifik zorluklar üzerinde çalışacaksınız. Python ile görüntüleri işleyerek instagram tarzı bir filtre oluşturmayı, Django kullanarak verileri nasıl yöneteceğinizi, Python OpenPyXL ile Excel dosyalarını nasıl otomatikleştireceğinizi, yapay zeka için Python’u kullanmayı ve hatta Python kullanarak sıfırdan bir oyun oluşturmayı öğreneceksiniz.

Python’un çok çeşitli kullanımları vardır ve bunların çoğunu 2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketi’nde keşfedeceksiniz. Bugün hemen katılın ve eğitimi sadece 34

buy kamagra 100mg

,99 $ ‘a alın.

2021 Premium Python Sertifikası Eğitim Kampı Paketi Bu Hafta Büyük Bir Teklif Yapıyor- Şimdi Kullanılabilir

Artık Python öğrenmenin yollarını bulma konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü tam burada sizin için mükemmel bir rehberimiz var. Wccftech, 2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketinde sınırlı süreli bir indirim teklifi sunuyor. Teklif bir hafta içinde sona erecek, bu yüzden hemen 2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketinizi alın.

2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketi Özellikleri

Paket çok büyük ve 13 kurs içeriyor ve her kurs yeni beceriler öğrenmenize yardımcı olacak. İşte 2021 Premium Python Sertifikasyon Eğitim Kampı Paketinin sizin için sunduğu önemli noktaları:

 • Yeni Başlayanlar ve Tüm Yaş Grupları İçin Python
  Yılın en popüler ve isteğe bağlı programlama dilinde kod yazmayı öğrenin.
 • Python ile Görüntü İşleme: İnstagram Tarzı Bir Filtre Oluşturun
  Sıfırdan bir fotoğraf filtresi düzenleyicisi geliştirin ve parlaklık, kontrast ve daha fazlası anlayışınızda ustalaşsın!
 • Python’un Temelleri
  Veri bilimi ve makine öğrenimi için Python’un temellerini öğrenin.
 • Gelişmiş Python 3 Eğitimi
  Başlangıç seviyesinden bir Python dil uzmanı geçin.
 • Python Geliştiricileri için Django Eğitimi
  Django’da ustalaşın ve basit adımlarla Python web uygulamaları oluşturun.
 • Python 3 Eğitimine Giriş
  Python programlama dilinin en son sürümünü tanıyın.
 • A’dan Z’ye Python Kullanarak Etik Hackleme
  Etik hackleme için Python’da ustalaşın ve becerilerinizi geliştirin.
 • Python’da Yapay Zeka (AI): Bir H2O Yaklaşımı
  Makine öğrenimi, Yapay Sinir Ağları (YSA) ve derin öğrenme için güçlü Python paketinde ustalaşın.
 • Python MTA 98-381 Tam Hazırlık Kursu
  Python Sertifikasyon MTA 98-381 sınavlarında başarılı olmak için tam Python kaynağınız
 • Python Dilinin Temelleri: Python’u Sıfırdan Öğrenin
  Web geliştirme, makine öğrenimi ve daha fazlası için Python hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri öğrenin.
 • Excel Dosyalarını Python OpenPyXL ile Otomatikleştirin
  Python’un gücünü Excel elektronik tablolarınıza taşıyın.
 • Selenium Python ile Web Otomasyonu

Elektronik tablolarınızı ve sıkıcı çalışmalarınızı Python programlama ile otomatikleştirin.

 • Oyun Yaparak Python 3’ü Öğrenin
  Oyun yaparak, Python’u öğrenin. Bir taşla iki kuş!

Programlama dili sıralaması: JavaScript kurallarına göre, Python Java’ya fark atar

Python programlama dili, Java üzerinde ikinci en popüler dil olarak sağlam bir tutuma sahip gibi görünmektedir.

Sevin ya da nefret edin, geliştirici analisti RedMonk’un Q1 2021 dil popülerlik sıralamasına göre bugün en popüler dil JavaScript, ardından Python ve Java geliyor.

RedMonk’un Q1 2021 sıralamasında ilk 20 ve temmuz 2020 sıralamasından pek farklı değil. Bununla birlikte, RedMonk analisti Stephen O’Grady, ilk 20’nin yarısının “alışılmadık bir şekilde bir derece hareketlilik yaşadığını” belirtti.

Son yıllarda hızla yükselen bir dil olan Python, ikinci sıradan ödün vermedi. Bu temmuz 2020 Q1’de Java ile bağlandıktan sonra Oracle’ın Java’sından aldığı sıralamadır. 

O’Grady, “Java, Python’dan sonra ve PHP’nin önceki sıraya göre bir numaralı sıraya daha yakındı ancak Python’un yeni yüksek sırasını savunma yeteneği dikkate değerdir.” diye yazıyor.

Ancak O’Grady, JavaScript’in GitHub’daki artış taleplerine dayanarak, dilin eleştirmenlerine rağmen onu “sektörde benzeri olmayan bir doğa gücü” haline getirdiğini düşünüyor.

RedMonk, dil sıralamasını, çeşitli dillerdeki istek taleplerinin sayısı ve geliştirici bilgi paylaşım sitesi Stack Overflow’daki tartışmalar gibi GitHub verilerinden alır. RedMonk daha sonra bunları “hem kodu (GitHub) hem de tartışma (Yığın Taşması) çekişini yansıtmaya çalışan” bir sıralama için birleştirir.

TypeScript, Microsoft’un JavaScript’te derlenen bir tür sistemiyle JavaScript’in üst kümesi, bir nokta yükselerek sekizinci sıraya yükseldi.

O’Grady, TypeScript’in ilk 10 dil olarak yerini koruduğunu ve şimdi beşinci veya altıncı sıraya yükselip yükselmeyeceğini sorguluyor.

Mozilla’da yaratılan Rust’da bir sıra yükselerek 19. sıraya yükseldi. Geçen ay Mozilla, Rust’u AWS, Huawei, Google, Microsoft ve Mozilla tarafından desteklenen bağımsız bir kuruluş olan yeni Rust Vakfı’na devretti. AWS, altyapı programlaması için Rust’a bakıyor. Mozilla, bunu C ve C ++ ‘ya güvenli bir bellek alternatifi olarak yarattı.

Google’ın Go programlama dili bir puan düşerek 16. sıraya gerilerken, Google’ın Android uygulama geliştirme için desteklediği bir dil olan Kotlin bir sıra yükselerek 18. sıraya yükseldi.

RedMonk’un 2021 1. Çeyrek için ilk 10’u:

 1. JavaScript
 2. Python
 3. Java
 4. PHP
 5. C#
 6. C++
 7. CSS
 8. TypeScript
 9. Ruby
 10. C

Önceki İçerikBlockchainin Doğuşu
Sonraki İçerikHosting Firması Seçimi

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,037BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles