Cuma, Temmuz 1, 2022

Cloaker İle Reklam Açmak Çok Kolay!

Cloaking, aynı adres altında yer alan gerçek kullanıcılara örümcek, crawler, ya da spider denilen botlar için farklı site hazırlamaktadır. Bu botlar sayesinde arama motorunda sitenizi en üst sıralara çıkarmayı hedeflemektedir. Web sitenize gelen ziyaretçilerinize farklı içerik, botlara farklı içerik sunan sisteme cloaker denir? Bu cloaker sistemi ile botlara farklı bir web sitesi göstermiş oluruz.

Cloaker yapıldığı farklı alanlar mevcuttur. Bu alanlar Facebook Cloaker, Google Cloaker, İnstagram Cloaker bu alanların en önemli noktasını oluşturmaktadır. Cloakan profesyonel cloaker servisini hemen ziyaret ederek size uygun paketlere göz atabilirsiniz.

Cloaking arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer alabilmek için uzun zamandır yaygın olarak kullanılan bir Black Hat SEO yöntemidir.

Facebook Cloaker

Facebook cloaker kullanan kişilerin sayısı artmaya başlamıştır. Bunun en önemli nedeni dünyanın sosyal medyayı aktif olarak kullanması göze çarpmaktadır. Gün geçtikçe bu ilgi artarak devam edecektir. Facebook reklam ilkelerinde kabul edilmeyen reklam tarzlarına karşı olarak kullanıcılar cloaker yöntemlerini kullanmaktadır.

Google Cloaker

Google arama motoru günümüzde reklam hizmetlerinde ilke ihlallerine uymayan reklam türleri için cloaker kullanılmaktadır. Her ne kadar kabul edilmeyen yöntem olsa dahi kullanıcılar bu yola başvurmaktadır. Google da hizmet sunan kişiler ve firmalar tarafından en çok tercih edilen servislerin ilk sırasında yer almaktadır. Daha düşük maliyetler ile sizelere bu hizmeti cloakan olarak sunmaktayız.

Cloaker Nasıl Kullanılır?

Cloaker çalışması dışarıdan basit olarak gözüksede büyük bir altyapı çalışması istemektedir. Arka planda çalışan yapay zeka algoritması ile botları daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Cloakan cloaker sistemi, size zaman kazandırarak kaliteli bir cloaker altyapısı sunmayı hedefliyoruz. Güçlü altyapımız ile bizleri tercih edebilirsiniz. Cloakan ile en hızlı şekilde hedeflediğiniz müşteri sayısına ve google sıralamda birinci sırayı hedefliyoruz. Her bütçeye uygun paketlerimiz ile işletmenizi büyütebilirsiniz. Başlangıç seviyesinden premium seviyesine kadar paketlerimiz vardır.

Gizleme

online-pharmacy-uk.com

, giriş sayfası tekniğinin bir düzenidir. DMOZ web dizininde de benzer bir teknik kullanılmaktadır. Ancak arama motoru gizlemesinden birkaç yönden farklı bir yapıya sahiptir. Bilgisayar arama motoru botlarından ziyade editörleri aldatmak için dizayn edilmiştir. Gizleme veya gizlememe kararı genellikle web sitelerine gelen kullanıcıların IP’sine bağlıdır.

Facebook Cloaker, Google Cloaker, İnstagram Cloaker en çok kullanılan türleridir. Cloakan profesyonel cloaker servisini hemen ziyaret ederek size uygun paketlere göz atabilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stay Connected

22,037BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -

Latest Articles